8 dite 7 nete

nga shkupi - prej 587 Eur.

bosfor

ISTANBUL

SHOPPING ne ISTANBUL
vizitoni nje qytet dy kontinente
shetitje me anije ne BOSfOr- MINIATURK shikoni monumentet e gjith turqise ne nje vend - AQUARIUM ISTANBUL bota nen-ujore e magjikshme - jeta e nates edhe argetimet tradicionale stambollit.
cdo gje ne nje qytet!!!
duke filluar prej 209 EUR. nga PRIShTINA

burj-khalifa

DUBAI

bukuria ne mes te shkretetires
arkitektura mahnitese - palatet magjepse - vizit ne abu dhabi edhe ne pisten f1- shetitje ne shkretetire ne shoqerimin e ushqimeve, valltareve dhe muzikes tradicionale.
duke filluar prej vetem 587 eur per 8 dite - 7 nete.

maldives-bungalow-four-seasons

maldives

magjia e natyres
rezervime individuale
muaj mjalti per ciftet e rinj
destinacione speciale
pushime te perkryera

rezervoni tani pushimet tuaja te endrrave!!!

skopje

Skopje
3 nights
2 days

from istanbul with turkish airlines
skopje city tour
ohrid city tour
manastir city tour
saint naum visit
enjoy nights with traditional music.

skopje

skopje-ohrid
4 nights
3 days


from istanbul with turkish airlines
skopje city tour
ohrid city tour
manastir city tour
saint naum visit
enjoy nights with traditional music.

beautiful-view-historic-center-belgrade-450w-695817322

balkan capital cities

visiting amazing belgrade
skopje - manastir - ohrid
sarajevo - mostar - pocitel
traditional dinners in each capital city.
visiting historical monuments, city tours and entertainment,

Close Menu
×
×

Cart